На правому березі річки триває облаштування другої лінії оборони Херсонщини

Фортифікаційні споруди, Херсонщина, зуби дракона, риють, ротитанкові рови

Будівельники зводять спеціальні загородження, риють протитанкові рови.

Фортифікаційні споруди - це ще один рівень захисту від ворога, який знаходиться зовсім поруч. І їх будівництво у регіоні йде повним ходом. Підрядники працюють без вихідних.

"Допомагаємо нашим воєним захисникам, захисницям і захищяєм наше населення Херсонської, Миколаївської області. Хочемо щоб нашему населенню, нашим сім'ям було спокійніше"-розповідає монтажник.

Крок за кроком робітники встановлюють серед полів бетоні піраміди "зуби дракона". В подальшому такі пастки розтягнуться на сотні кілометрів. Та в разі небезпеки можуть створити окупантам неабияких проблем.

"Якщо тяжка техніка під'їзжає до зуба він починає перевертатися. Одним краєм він підіймає передок техніки і тоді вона зависає далі не може рухатись. Зуби встановлюють у 3 ряди. В подальшому зуби скріплять між собою тросом. Ці троси будуть стягувати всі зуби в кучу і тоді ця техніка яка призначена для того щоб пройти ці зуби - не зможе їх пройти". - розповідає представник підрядника.

Таким чином на Херсонщині, за завданням держави, облаштовується 2-а лінія оборони. Перша безпосередньо по узбережжі Дніпра, тобто по лінії зіткнення яка простяглася більше як на 200 кілометрів. Роботи дуже багато. Залучені сотні людей та з десяток будівельних компаній.

"Ми цілий рік будували першу лінію ,зараз будуємо другу. Зараз це відбувається більш масштабніше. Це потрібно для того, щоб в будь яких надзвичайних ситуацій з боку ворога він не досяг своїх результатів." - розповідає Олександр Прокудін.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон