Від Чаплинки до Уолл-стріт через Херсонський університет

зустріч, випускник, ХДУ
Саме під такою назвою відбулася зустріч з колишнім випускником Херсонського державного університету Дмитром Сайковським, який наразі успішно реалізував себе в Сполучених Штатах Америки.

Перебуваючи у відпустці на рідній Херсонщині, Дмитро завітав до своєї Alma mater, аби зустрітися зі своїм викладачем та наставником, ректором ХДУ Олександром Співаковським. І, звичайно, поділитися історією успіху зі студентами Херсонського державного університету.

Дмитро Сайковський звичайний хлопець із Чаплинки. Вигравши олімпіаду з математики, його без іспитів взяли на навчання до Херсонського обласного ліцею. Після закінчення якого були спроби вступити до столичного університету, але не увінчалися успіхом.

Та незважаючи на всі перешкоди, Дмитро продовжував впевнено йти до своєї мети. Згодом хлопець вступив до Херсонського державного університету. Саме тут він почав будувати власну траєкторію професійного зростання.

«Коли Дмитро вирішив приїхати на батьківщину, ми придумали назву зустрічі «Від Чаплинки до Уолл-стріт через ХДУ». І це не означає, що ми маємо їхати до Сполучених Штатів Америки.

Ні, ми повинні будувати Уолл-стрит тут, на рідній Херсонщині. Бо тільки люди визначають успіх території, на якій проживають. А у нас таких молодих, амбіційних, професійно компетентних людей чимало. І вони точно змінять ситуацію на краще», – зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Дмитро коротко розповів присутнім у залі хлопцям та дівчатам історію свого успіху, про те, що попри будь-які перепони, спіткані долею, він не зупинявся, а рухався вперед.

Про те, як звичайний хлопець із села приїхав до Америки і став успішним. «У той час, коли я навчався, мати комп’ютер було нереально. Коли випадала нагода потрапити до комп’ютера – мої друзі грали в ігри, а я мовчки навчався програмуванню. Під час навчання в університеті трохи підробляв, а зароблені кошти витрачав на книжки з програмування. Всі завдання я розв’язував дуже швидко, допомагав своїм однокурсникам», – розповів Дмитро. За його словами, поступово став долучатися до грантових проєктів, захоплення програмуванням переросло у професійну сферу діяльності.

Дмитро Сайковський – людина, яка в 2020 році отримала індивідуальну нагороду від Ratings Technology за найсильнішу квартальну ланку, що видається в рамках глобальної програми компанії S&P Global Ratings задля визнання найкращих працівників. За час роботи в IT компанії Дмитро навчився будувати міцні та стійкі відносини з клієнтами, працівниками на основі довіри; бути частиною прийняття рішень в архітектурному дизайні різних застосувань, що використовуються у всьому світі в різних регіонах.

Також він розробив додаток WINWORMS для перегляду, редагування та обробки різних класів активів, таких як CDO/CLO, RMBS/RMBS Латинської Америки, мексиканський ABS, літаки, контейнери, тютюн, DPR Flows, дана структура спростила створення нових форм для редагування даних користувача; розробив та впровадив систему компакт-дисків, яка усунула необхідність ручної регресії та скоротила час виконання, а також знизила ймовірність помилок у виробництві на 30%.

Дмитро Сайковський брав участь у розробці схеми баз даних для різних традиційних та нетрадиційних класів активів; розробив загальний елемент керування сіткою на основі сітки DevExpress для редагування даних у програмі.

Наприкінці зустрічі ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що ім’я та репутацію Херсонському державному університету створюють його випускники. Саме завдяки таким, як Дмитро Сайковський, наш освітній заклад знають за межами нашої країни.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів