Відбувся чемпіонат Херсона з плавання

Херсон, чемпіонат, басейн
Вчора, 12 червня на базі басейну Херсонського державного університету відбувся Чемпіонат міста Херсона з плавання серед вихованців спортивних шкіл нашого міста (2012-2005 р.н.) , який проходить за підтримки управління молоді і спорту Херсонської міської ради та міської федерації плавання.

Участь у змаганнях взяли команди Школи спортивного плавання ХДУ, ДЮСШ №6 та ДЮКФП №4 Херсонської міської ради.

Більше 100 вихованців зазначених закладів змагалися на блакитних доріжках на дистанціях 50 м. вільним стилем, 50 м. на спині, 50 м. брасом, 50 м. батерфляєм. Наймолодші учасники змагань мали змогу здійснити перший старт на дистанції 25 м. Всі переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями.

Учасників змагань привітав ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський, який подякував декану факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов за організацію, за те, що передав вітання учасникам змагань та батькам юних спортсменів, які, як і всі охочі, могли спостерігати за ходом чемпіонату за допомоги прямої трансляції на сторінці «Школи спортивного плавання ХДУ».

- «Звичайно, хотілося би повних трибун, щоб можна було вболівати саме у басейні, але маємо дотримуватися протиепідемічних обмежень. Добре вже те, що дозволено проводити такі масштабні змагання, за якими ми всі скучили!

Щиро вітаємо всіх учасників запливів, кожен ваш особистий результат, кожна перемога важливі! Бажаємо відточувати свою майстерність та мати досягнення у спорті, навчанні, житті!

Приємно, що у Херсоні все більше дітей займаються таким корисним видом спорту, як плавання. Тож коли досі інколи чую, що Басейн ХДУ в університеті побудували задля піару, то запрошую до нас попіаритися, а разом й поплавати на здоров’я!», - запросив Олександр Співаковський.

Також, в рамках спортивної події, в ХДУ провели оперативну нараду федерації плавання міста Херсона й разом з тренерами команд вирішили: - «З вересня 2021 року будемо проводити чемпіонат кожного місяця протягом всього навчального року по окремим дистанціям, адже плавання - олімпійський вид спорту, який передбачає 34 комплекти нагород! Головне, щоб протиепідемічні заходи нам це дозволяли!», - повідомив декан факультету фізичного виховання та спорту Іван ГЛУХОВ.

За матеріалами ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів