Директор Херсонського театру: Ми ніколи не побудуємо успішної країни, якщо будемо не об'єднувати, а розсварювати людей

Театр, свято, Книга
Генеральний директор-художній керівник Херсонського театру імені Миколи Куліша Олександр КНИГА звернувся до херсонців:

- Багато років працюю в театрі, за цей час змінилось 17 губернаторів і 8 мерів, а пам’ятаю я тільки тих, які були людьми освіченими і культурними. А такими для мене є ті, хто ходить у театр. І ходять не тільки на обов’язкові державні заходи, а в ТЕАТР!

Знають його акторів, захоплюються їхньою творчістю, розуміють, наскільки це не легка, але так потрібна людям праця. А коли керівник високого рангу може прийти навіть на гостини в театр, відвідати іміджевий захід, вручити нагороди його працівникам, що говорить про нього, як про ЛЮДИНУ в першу чергу.

Театр готує кілька нових прем’єр, коштів держава на випуск цих вистав не дає, і, до слова, ніколи не надавала, творча група пропонує ідею: запросити в театр представників різних бізнес структур, розповісти їм про театр, ПОКАЗАТИ ФРАГМЕНТИ із вистав, що готуються, і запропонувати самим стати акторами. Хоч на деякий час.

І нам це вдалося! На аукціоні ролей в прем’єрній музичній виставі «12 СТІЛЬЦІВ», яку ми запропонували присутнім, над якою почав працювати Сергій Павлюк, ми виручили майже 200 тисяч гривень.

І це тільки початок! З одного боку нам вдалося згуртувати людей навколо однієї справи, зовсім різних людей, в чомусь може навіть конкурентів. З іншого, ми народимо виставу, яка буде довго жити в місті, про неї будуть говорити, на неї будуть приходити.

Так виховується соціум, і якщо у цьому процесі беруть участь керівники міста й області, то це робить їм честь, а не зневагу. Ми ніколи не побудуємо успішної країни і не будемо мати успішного суспільства, якщо будемо не об’єднувати, а розсварювати людей.

Театр у будь-яких його проявах (чи коли він тикає вас носом у ваші гріхи, чи коли він співає дифірамби людині) має на меті одне - розбудити у вас ЛЮДИНУ!

Тож, ходіть до театру! На вистави, на звані вечірки, на концертні програми! Хваліть, лайте, коли є за що, але не займайтесь булінгом, бо травля творчих людей призводить сьогодні навіть до кримінальної відповідальності.

З Міжнародним Днем Театру вас, ЛЮДИ!

Олександр КНИГА
Генеральний директор-художній керівник
Херсонського театру імені Миколи Куліша
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів