Олександр Самойленко: Наше головне завдання – популяризувати херсонську продукцію

Самойленко, фермер, выставка
З 3 по 4 березня у Херсоні проходить Південна агропромислова виставка «Фермер-2021».

У ній беруть участь не тільки агропідприємства Херсонщини, але й інших обласних центрів України. Тож, для виробників сільськогосподарської продукції це чудова можливість налагодити бізнес-контакти.

Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко разом з головою Херсонської обласної державної адміністрації Сергієм Козирем та його першим заступником, депутатом обласної ради Дмитром Бутрієм також відвідали Південну агропромислову виставку «Фермер-2021». Керівники області ознайомилися з сільськогосподарською технікою, обладнанням, насінням, мінеральним та органічними добривами, засобами захисту рослин фінансовими механізмами в агропромисловій сфері та взяли участь в аграрній конференції «Інтеграція в ланцюги доданої вартості».

«Сільське господарство – пріоритетний напрямок розвитку Херсонщини. Це та галузь, яка може врятувати нашу область від будь-яких економічних викликів, в тому числі від кризи, спричиненої коронавірусом. Херсонська область є годувальницею України. В той же час, у нас є можливості конкурувати на міжнародних ринках та експортувати нашу продукцію за кордон.

Але, на жаль, сьогодні ми вже дійшли до того, що імпортуємо із-за кордону картоплю, рис та навіть деякі зернові культури. Такого не повинно бути! Зразки продукції та сім’яний матеріал, які я побачив на виставці, є найкращими у світі.

Тому наше головне завдання – популяризувати херсонську продукцію. І ми, як представники обласної влади, готові бути промоутерами наших сільгоспвиробників, - зазначив Олександр Самойленко та додав, що у бюджеті на 2022 рік будуть закладені кошти на участь херсонських сільгоспвиробників у міжнародних виставках.

- Бо якщо ми не будемо показувати вас там, то ніхто не оцінить вас тут».

Особливу увагу Олександр Степанович акцентував на питанні відновлення зрошення, яке зі зміною клімату є надважливим для Херсонщини. Для вирішення цієї проблеми обласна влада плідно співпрацює з Офісом Президента, Кабміном та профільним комітетом Верховної Ради.

Зокрема, до Міністерства розвитку громад та територій України направлено проєкт, який передбачає за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС, реконструкцію зрошувальних систем і відновлення зрошення на платформі Інвестиційного парку, який об’єднує 8 територіальних громад або 63,6 тис. га зрошувальних земель.

А у рамках проєкту «Магніти України» надано до Мінекономіки пропозиції по 9 проєктах з розвитку та відновлення зрошувальних мереж на території Херсонської області, що дасть змогу збільшити меліоративні площі на 36,2 тис. га.

«Впевнений, що ми досягнемо запланованих результатів. Якщо у вас є питання, то давайте вирішувати їх разом. Нинішній склад обласної ради дуже міцний і він готовий працювати на благо Херсонщини», - звернувся до присутніх голова Херсонської обласної ради та повідомив, що двері його кабінету відкриті щодня.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон