Спортивний лікар медичної служби херсонських нацгвардійців

Спорт, медики, нацгвардійці
Невдовзі, 21 червня, медичні працівники відзначатимуть своє професійне свято. І ми, звісно, не втрачаємо нагоду їх привітати та подякувати за їх таку життєво необхідну та нелегку працю. А особливо, вони заслуговують на пошану, у нелегкий час безперервної боротьби з розповсюдженням вірусної інфекції COVID-19, яка не вщухає і досі.

У кожній військовій частині є своя медична служба, яка складається з лікарів, санінструкторів, фармацевтів, офіцерів та сержантів. У військовій частині 3056, на посаді начальника медичної служби - медичного пункту, віднедавна проходить службу старший лейтенант Андрій Бойко. Він має цивільну освіту лікаря та закінчив магістратуру військового медичного вишу.

"Коли ще навчався у школі, мріяв стати лікарем, тому і поступив до Української медичної стоматологічної академії, що у Полтаві. Там я шість років навчався на факультеті лікарська справа. Проте, під час навчання, мене постійно непокоїла ситуація в країні, війна, людські жертви. ООС - те саме місце, яке найбільше потребує якісної роботи лікарів", - розповідає офіцер.

По закінченні навчання, Андрій вирішив отримати ще одну освіту, проте вже військову. У 2016 році, він поступив в Українську військово-медичну академію, де три роки опановував навички військово-лікарської справи.

"До військового вишу я поступив після підписання контракту в одному з підрозділів Національної гвардії України. Ми разом з друзями вибрали саме цю структуру і я досі задоволений своїм рішенням. Нажаль курсантом я не мав можливості виконувати завдання в районі проведення ООС, але після випуску я нарешті можу повноцінно захищати свою державу", - говорить Андрій.

Наш герой вже багато років займається пауерліфтингом і має в цьому значні досягнення. У 2017 році, на чемпіонаті світу Андрій посів перше місце у категорії 75 кг та отримав звання майстра спорту міжнародного класу.

"Пауерліфтинг - моє хобі та улюблена справа. Я люблю проводити вільний час на тренуваннях. Так я відпочиваю психологічно. Тим паче, роки занять зробили постійні фізичні навантаження звичкою і я навчився поєднувати службу та спорт. Звісно, тренувань менше ніж під час навчання, але бажання досягти результат - допомагає мені не зупинятись на досягнутому”, - із завзяттям прокоментував гвардієць.

У 2019 році, по прибуттю з зони ООС Андрій взяв участь у Всеукраїнських змаганнях силовиків та учасників бойових дій “Залізна Нація V”. На них він посів друге місце в категорії до 82 кг. “Готуватись до тих змагань не вдавалось, адже в ООС майже не було можливості та часу займатись. Але я задоволений результатом 225 кг у дисципліні “станова тяга “Pro” і вмотивований йти далі”, - згадує Андрій.

Це історія є наглядним прикладом того, як людина може поєднувати улюблене хобі, покликання та професію військового - було б тільки бажання! А ми бажаємо всім медичним працівникам України сил, натхнення та розвитку в улюбленій справі на благо людей та нашої країни!

Прес-служба військовій частині 3056
Національної гвардії України
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів