Студентська громада ХДУ обрала голову Студпарламенту

Студентська громада ХДУ обрала голову Студпарламенту
25 лютого у Херсонському державному університеті з цієї нагоди відбулася загальноуніверситетська конференція студентів.

Уже вдруге за останній місяць студентство нашого вишу збирає загальні збори. Нагадаємо, що 19 лютого майже 150 представників з усіх факультетів затвердили Положення про студентське самоврядування ХДУ і Положення про порядок обрання виборних представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора Херсонського державного університету.

На початку засідання 25 лютого перед присутніми виступила в.о.голови Студентського парламенту Ілона Копилова. Учасники заслухали її звіт про роботу Студпарламенту ХДУ, який вона очолювала протягом майже 9 місяців. Більшістю голосів конференція ухвалила рішення вважати звіт задовільним.

Далі слово було надано претендентам на посаду голови Студентського парламенту ХДУ – студенту ІІ курсу юридичного факультету Андрію Марушко та студентці ІІІ курсу факультету перекладознавства Олені Ткачовій. Вони презентували свої передвиборчі програми та відповідали на питання, що ставили кандидатам учасники зборів.

З метою прозорості ухвалення рішення з членів конференції було обрано лічильну комісію у складі п'яти осіб: Дмитра Журавського – голови, Ірини Левченко – секретаря та членів комісії – Альони Пасічник, Каріни Долгополової та Юлії Покидько.

Безпосередньо у процесі голосування взяли участь 144 зареєстровані особи з 147, що мають право голосу. Отже, більшістю голосів –76 набрала О.Ткачова, А.Марушко – 68, загальноуніверситетська конференція студентів Херсонського державного університету обрала нову голову Студентського парламенту ХДУ. Нею стала студентка ІІІ курсу факультету перекладознавства Олена Ткачова.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів