На провокаційний мітинг ніхто не прийшов

На провокаційний мітинг ніхто не прийшов
Провалилася чергова спроба провокаторів зірвати мобілізацію у Генічеському районі Херсонщини.

У селі Фрунзе вони розповсюдили листівки із закликами ухилятися від призову та взяти участь у мітингу проти нього. Але селяни розібралися, що до чого, і в призначений час до місця проведення анонсованого мітингу просто ніхто не прийшов. Схожий інцидент був і в самому Генічеську, де «антимобілізаційне» збіговисько біля військкомату на годину зібрало лише сотню чоловік, та й ті за годину покинули акцію.

Натомість за фактом розповсюдження «підметних листків» у селі Фрунзе міліція вже почала кримінальне провадження, розцінивши провокаційні заклики, як спробу перешкодити діяльності Збройних Сил України. Визначили й особу одного з організаторів мітингу в райцентрі – це активіст проросійської партії «Спас», що колись діяла переважно у Криму – до того він устиг «засвітитися» під час перекривання залізниці у селищі Новоолексіївка, за що вже був засуджений. Його також притягли до кримінальної відповідальності, але провокатор переховується від слідства та суду.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів