На Херсонщині триває робота з населенням, не задіяним на ринку праці

На Херсонщині триває робота з населенням, не задіяним на ринку праці
На Херсонщині здійснено ще один важливий крок до покращення рівня поінформованості громадян.

В рамках розширення співпраці з обласним центром зайнятості досягнуто домовленостей щодо проведення на його базі циклу лекцій в рамках проекту "Школа майбутнього пенсіонера" для незайнятого населення, яке звертається до центру зайнятості в пошуках роботи.

Викладення матеріалу відбуватиметься не лише у формі традиційних лекцій, але включатиме дискусії, практичні завдання, тренінги. По закінченню зустрічі присутнім буде запропоновано заповнити анкети із пропозиціями тем наступних зустрічей. При плануванні лекцій, одним з найбільш важливих завдань стало визначення "цільової аудиторії" слухачів.

Розподіл слухачів за віком, особливим статусом дозволяє вибрати ті теми, які будуть цікавими та максимально ефективними для обраної категорії. Якщо для молодої людини цікаво буде дізнатися про фактори, які впливають на розмір майбутньої пенсії, про добровільну участь у системі соціального страхування, то для осіб передпенсійного віку корисно ознайомитися з умовами призначення пенсії, порядком звернення, переліком необхідних документів.

Незважаючи на те, що більшість громадян, як і раніше надають перевагу традиційним формам обслуговування та за будь-якими консультаціями йдуть на особистий прийом до Фонду, з кожним роком зростає кількість осіб, що звертається до електронних джерел. На веб-сайті головного управління розміщено навчальні відео-уроки, які дозволяють ознайомитися з можливістю дистанційних форм обслуговування та одержати покрокову інструкцію користування послугами інтернет - приймальні та скайп-зв'язку. А це максимально наблизить пенсійні послуги до споживача.

Правова допомога з питань пенсійного забезпечення та вільний доступ до об'єктивної і своєчасної інформації - це і є метою різнопланової та багатовекторної роботи з майбутніми пенсіонерами.

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів