Створювати робочі місця вигідно!

Компенсація єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - один із стимулів роботодавця до створення нових робочих місць.

Адже, прийнявши на роботу працівника з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці осіб, можна протягом року економити на внесках. Така можливість є також у представників малого бізнесу за умови працевлаштування безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Основна умова отримання компенсації - створення нового робочого місця та працевлаштування на нього безробітного за направленням служби зайнятості. Також, обов'язкове відображення даних про прийняття працівника на нове робоче місце у звітності до органів державної фіскальної служби (ДФС), а саме - у «Звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів» (додаток 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р. N 454: «Таблиця 5. Відомості про трудові відносини осіб» та «Таблиця 6. Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам).

Спеціалісти служби зайнятості постійно інформують роботодавців про можливість отримання компенсації єдиного внеску під час проведення семінарів, при особистих зустрічах, а також при відвідуванні підприємств.

І, як результат - роботодавці Херсонщини вже зрозуміли та оцінили переваги роботи у даному напрямку. Протягом 2014 року правом отримання компенсації єдиного внеску скористалися 318 роботодавців за працевлаштування на нові робочі місця 564 безробітних. З них 264 особи відносяться до категорії громадян, що мають додаткові гарантії, 300 осіб працевлаштовані у суб'єктів малого підприємництва, які ведуть діяльність у пріоритетних галузях економіки.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон