У ХДУ активно підтримують українську армію

У ХДУ активно підтримують українську армію
Уже вкотре колектив та студентство Херсонського державного університету відгукуються на потреби наших захисників. Цього разу ініціатором акції зі збору допомоги військовим став факультет фізичного виховання та спорту.

Долучилися до благородної справи й викладачі та студенти факультету технології та сфери обслуговування, факультету перекладознавства, факультету іноземної філології, факультету біології, географії і екології. Спільними зусиллями для бійців 21-го батальйону (Херсонського БТРО «Сармат») 28-ї механізованої бригади Збройних сил України, які перебувають у зоні АТО, було зібрано:

- розвантажувальні комплекти;

- наколінники/налокітники;

- тактичні окуляри;

- тактичні рукавиці;

- рюкзаки.

12 лютого допомогу було передано українським військовим.

Профспілковий комітет Херсонського державного університету на чолі із Світланою Андріївною Волковою також невтомно піклується про тих, хто захищає мир та спокій Херсонщини. Небайдужі викладачі, співробітники та студенти університету регулярно збирають гуманітарну допомогу для доставки на блокпост «Чонгар»: це й теплі речі, і елементи необхідної екіпіровки, і гроші на бронежилети, і продукти харчування та особистої гігієни. Крім того, до пакунків вкладають листи від студентів, малюнки від дітей та вірші – наприклад такі, як «Молитва за Україну» авторства викладача нашого університету Миколи Вікторовича Шеврякова.

От і зараз Світлана Андріївна знову організовує збір нової партії допомоги військовикам, що несуть службу на блокпості біля села Красний Чабан Херсонської області.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів