На Херсонщині розпочинається південний агропромисловий ярмарок

Херсонщина є лідером в країні з виробництва продукції рослинництва, зокрема вирощування плодоовочевої продукції.

Основним завданням сьогодні є нарощування обсягів виробництва продукції рослинництва, зокрема завдяки ефективному використанню зрошуваних земель, та створенню інфраструктури, необхідної для зберігання, постачання та реалізації сільськогосподарської продукції. Також в регіоні набуває актуальності розвиток виробництва овочів у закритому ґрунті, розширення мережі крапельного зрошення та будівництво тепличних комплексів.

З метою поліпшення інвестиційно-інноваційного клімату в області, збільшення обсягу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, налагодження бізнес-контактів, ознайомлення із сучасними енергозберігаючими технологіями та сільськогосподарською технікою, впровадження нових проектів в області з 17 по 20 лютого 2015 року на базі ККЗ «Ювілейний» (м. Херсон) відбудеться південний агропромисловий ярмарок «Фермер-2015».

В експозиції будуть представлені підприємства, які пропонують на ринки України обладнання для виробництва та збереження продуктів харчування і сільськогосподарської продукції, насінневий матеріал, засоби захисту рослин, добрива, пакувальну тару, садженці, сільськогосподарську техніку та запчастини до неї. Крім того, надання своїх послуг суб'єктам аграрної сфери висвітлюватимуть фінансові установи області, зокрема банківські структури поінформують про умови та можливості отримання коштів сільгосптоваровиробниками для проведення веснянно-польових робіт.

В рамках зазначеної виставки (18 лютого 2015 року, 10-00) проводитиметься конференція «Інвестиційно-інноваційний напрямок у збуті сільськогосподарської продукції».

Під час конференції розглядатимуться питання підвищення результативності та ефективності залучення інвестиційних джерел, збільшення прибутковості підприємств та надходжень до бюджету, запровадження сучасних інноваційних технологій в сільському господарстві, а також розширення ринків збуту сільськогосподарської продукції –просування продукції від товаровиробника до кінцевого у торговельному ланцюгу споживача, підводитимуться підсумки в сфері реалізації плодоовочевої продукції протягом 2014 року та окреслюватимуться перспективи розвитку на 2015 рік. Обговорюватимуться питання розвитку мережі суб'єктів аграрної сфери, зокрема тепличних господарств.

Окремо розглядатимуться питання стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції, що є обов'язковою умовою для виходу її на зовнішні ринки.

У конференції візьмуть участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, проектів міжнародної технічної допомоги, обласних служб, наукових та банківських установ, дорадчих служб, підприємств з переробки овочевої, плодової, баштанної продукції, тепличних господарств, провідних аналітичних компаній, сільськогосподарських кооперативів, а також фермери та журналісти. Орієнтовна кількість учасників, які приймуть участь у зазначено заході близько 450 чоловік.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у конференції, яка відбудеться 18 лютого 2015 року о 10 годині в ККЗ «Ювілейний».

Зам.нач.відділу оперативної інформації Херсонської ОДА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів