Прокуратура Херсонщини повертає землю

Прокуратура Херсонщини повертає землю
Прокуратурою Херсонської області пред'явлено позовну заяву до суду щодо повернення земельної ділянки площею 145 гектарів.

Обласною прокуратурою пред'явлено позовну заяву до Херсонського окружного адміністративного суду про визнання незаконним та скасування розпорядження голови облдержадміністрації № 887 від 09.12.2014, яким усупереч вимог ст. 116 Земельного кодексу України, без попереднього вилучення земельної ділянки із користування ВАТ «Херсонрибгосп» надано дозвіл на укладення з фізичною особою договору оренди водного об'єкта, розташованого на території Бехтерської сільської ради Голопристанського району, в комплексі із земельною ділянкою державної власності із земель водного фонду для рибогосподарських потреб площею 145,8 га.

Зазначимо, що вказана земельна ділянка на теперішній час перебуває у постійному користуванні відкритого акціонерного товариства на підставі Державного акту про право постійного користування.

Підставою для звернення прокуратури до суду стало те, що зазначене розпорядження голови Херсонської облдержадміністрації не відповідає вимогам діючого законодавства та має протиправний характер.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів