Визначено переможців конкурсу «Подорож від 101 до 104»

У січні-лютому 2015 року Херсонським Центром позашкільної роботи Дніпровського району м. Херсон проведено традиційний конкурс для молодших школярів освітніх закладів «Подорож від 101 до 104» за підтримки обласного Добровільного пожежного товариства та 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

На конкурс представлені творчі роботи учнів молодших класів шкіл Дніпровського району та членів клубу «Лідер». Під час підведення підсумків розглянуті всі 36 робіт, з яких 15 колективних та 21 індивідуальна. Всього у конкурсі взяли участь 68 малюків. Журі вразили рукописні книжки-розгортки, творчі роботи, тематичні малюнки, пам'ятки-застереження, буклети, книжки-малятка, стіннівки, колажі-аплікації, тощо.

Переможцями стали учні шкіл № 13, 50, 52, 37, 53, 12, 36, які отримали грамоти та нагороди, а гран-прі конкурсу удостоєні учениця 2 класу ЗНЗ № 38 Владислава Ушакова та учениця 4 класу ЗНЗ № 18 Ірина Ганська.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів