На Херсонщині введено прикордонний режим

З вівторка, 10 лютого, своїм рішенням Кабінет Міністрів вводить прикордонний режим у окремих адміністративних районах Херсонської області, зокрема у Новотроїцькому та Чаплинському.

Крім того, з метою «підвищення рівня національної безпеки, забезпечення безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів і виходячи із принципів непорушності державної границі, територіальної цілісності, політичної й економічної незалежності й суверенітету», з 10 лютого, 2015 року, прикордонний режим введено у містах: Донецьк, Авдеєвка, Артемівськ, Угледар, Горлівка, Дзержинськ, Дебальцеве, Докучаєвськ, Селідово та Артемівському, Волновахському, Володарському, Констянтинівському, Червоноармійському, Марьїнському, Ясиноватському районах Донецької області.

Також Уряд ввів прикордонний режим у Лутугинському, Новоайдарівському, Перевальському, Попаснянському, Славяносербскому, Старобельскому районах Луганської області та у Богодуховському районі Харківської області.

Сергій ОСОЛОДКІН

Фото: facebook.com/ato.news

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон