На Херсонщині міліціонери провели екскурсію для старшокласників

Нещодавно до Цюрупинського районного відділу міліції завітали учні 10-11 класів ЗОШ №1.

Під час екскурсії по райвідділу, міліціонери поспілкувались з підлітками на тему шкідливих наслідків вживання наркотичних речовин і тютюнопаління та недопущення вчинення правопорушень неповнолітніми.

Правоохоронці ознайомили школярів з засобами індивідуального захисту. Розповіли про тактико-технічні характеристики наявних на озброєнні МВС спеціальних пристроїв та продемонстрували на практиці учбову вогнепальну зброю. Після чого учні мали змогу розібрати та зібрати автомат Калашнікова та пістолет Макарова.

Також співробітники міліції обговорили зі школярами питання вступу до вищих навчальних закладів системи МВС та подальшої служби в міліції. Школярів зацікавила дана інформація. Багато хто з них виявили бажання працювати в міліції.

Начальник Цюрупинського райвідділу міліції підполковник міліції Володимир Солодкий зазначив, що такі екскурсії допомагають школярам не лише підвищити свій загальноосвітній та культурний рівень, а більше дізнатися про роботу міліції, що сприяє профілактиці скоєння злочинів неповнолітніми.

СЗГ УМВС

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів