Доріжку відремонтували завдяки Миколі Дмитруку

Щодня до Великоолександрівського управління праці і соціального захисту та Будинку дитячої творчості, які знаходяться в одній будівлі, приходить чимало людей похилого віку, вагітних, інвалідів та прибігають десятки дітлахів.

Старші заходять сюди за допомогою, юні, аби віднайти себе у творчості. Останні роки для усіх долати цей шлях ставало не лише все тяжче, а навіть небезпечніше. Доводилося підніматися розбитими, в ковдобинах сходинками й доріжкою, а перед самою будівлею, ступати нерівною площадкою, більше схожою на море, що замерзло під час шторму.

Відремонтувати об'єкт потрібно було вже давно. Тільки, як завше, грошей у бюджеті не вистачало, а добрий людей, ладних профінансувати будівництво, ніяк було не знайти. Ще довго великоолександрівцям – і малим, і дорослим, доводилося би ходити, демонструючи чудеса еквілібристики, якби не добра воля народного депутата України 7 скликання Миколи Дмитрука, який надав фінансову допомогу на ремонт. На благодійні кошти закупили необхідні матеріали – шлак, пісок, цемент і провели будівельні роботи.

Сьогодні майданчик і доріжка до Великоолександрівського управління праці і соціального захисту та Будинку дитячої творчості виглядають, як нові та пересуватися по них комфортно і безпечно.

Мешканці району, від імені начальника районного управління праці і соціального захисту Надії Миколаївни Салтан і директора Будинку творчості Світлани Іванівни Михайлець, висловлюють Миколі Іллічу Дмитруку щиру подяку. І не лише за такий необхідний подарунки. А й за віру в те, що є в нашій Україні люди, які вважають справою честі дотримати слова у будь якій ситуації.

Оксана КОРІННА

Підпис до фото: Надія Салтан, Світлана Михайлець з відвідувачами Будинку дитячої творчості.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів