Урок мужності в Скадовську

Отримали учні Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури. Юні спортсмени зустрічалися із старшими товаришами, військовослужбовцями Скадовської військової частини.

До філії запросили Ємельянова Максима і Драч Руслана. Службовці нещодавно виконували бойові завдання у зоні АТО. Особливо уважно дослухалися учні до слів Руслана, який нещодавно також був слухачем спортивної філії.

Півтора місяці перебували військові у складі Скадовського загону. З фото зрозуміло, що були у районі Слов'янська. Виконували завдання по контролю повітряного руху, були відмічені порушення.

Говорили про складнощі побутового життя, психологічне навантаження та вкрай необхідну добру фізичну підготовку. По-різному до них ставилися люди у зоні АТО. Але хлопці впевнені, що мають відстояти країну, бути патріотом не слова, а громадянський обов'язок.

Службовці зауважили, що треба добре вчитися, знання є першою зброєю у різні часи. А щоб швидко рухатися у повному спорядженні, вагою 30 кг, треба тренуватися постійно.

Учні філії подякували старшим товаришам і разом поклали квіти до пам'ятної дошки Герою країни Віталію Бєлікову, який також був учнем спортивної філії Скадовська.

Наталя ТАНГЕЛ
Скадовськ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів