Непроглядна темінь Каховки

Ось вже й листопад настав, традиційно Україна перейшла на зимовий час, а тому й місто тепер набагато раніше занурюється у темряву.Саме так, повну, непроглядну темінь, бо ситуація з освітленням вулиць в Каховці доволі проблемна.

Мій шлях з роботи додому пролягає майже через усе місто, і я часто звертаю увагу на те, чи працюють ліхтарі, звідки падає світло на вулиці Каховки. Дуже сумно бачити поодинокі вогники уздовж вулиці, на якій їх має бути у три або чотири рази більше: так, на вул. Свердлова, від міської поліклініки і до вул. Пушкіна працює лише три ліхтарі з одного боку дороги.

В центрі міста ситуація, здається, непогана, але варто відійти на 100 метрів від нього, щоб знову зануритись у повну темінь: біля кінотеатру ім. Блюхера, музею, на набережній — світла майже немає. Про центр Свєтлово годі й казати – там вулиця освітлюється лише з вікон житлових будинків та МПК «Меліоратор». Навіть вул. К. Лібкнехта, перша вулиця, яку бачить людина, що приїжджає до Каховки, освітлюється лише з одного боку, а це може стати причиною ДТП. І часто й густо таки вони стаються. Іноді й з летальним фіналом.

Дуже хочеться, щоб наше місто сяяло нічним світлом ліхтарів, а каховчани виходили на вулиці прогулятися увечері без остраху запнутись у темряві...

Каховчанин Олексій Воронін
«Каховська ЗОРЯ»

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон