Андрій Коваленко: Україна понад усе!!!

Гинуть тисячі невинних людей, патріотів України, а деякі можновладці у Києві зацікавлені у продовженні війни, щоб уникнути народної люстрації та зберегти свої «теплі місця».

Побачивши це, хлопці з якими я воюю, відрядили мене додому, на Херсонщину, щоб я йшов кандидатом в депутати до Верховної Ради України та створив конкуренцію можновладцям, чиновникам, «партійним перевертням», які рвуться до влади по нашому з Вами округу.

Зараз доля країни вирішується у Києві, місяць тому мої бойові побратими, Херсонці, багато з яких уже загинуло, відрядили мене до дому для участі у виборах до верховної ради України. Нам потрібно повне перезавантаження влади – зверху до низу.

Народна люстрація усіх чиновників з самого низу. Не змінивши цю корумповану владу, ми втратимо нашу країну, поцупимо її у наших дітей та онуків. Це наш з Вами останній бій за наших дітей та пенсіонерів. Україна понад усе!!!

Андрій КОВАЛЕНКО

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон