Не підводить пам'ять…

Ветеран Великої Вітчизняної війни Олександр Іванович Шевцов зустрічає гостей. З молодими комсомольцями він знайомий давно, проте в себе вдома приймає вперше.

Енергійності Олександра Івановича і справді можна позаздрити. Одразу відчувається військовий гарт. Важко повірити,та цей усміхнений чоловік пройшов усю війну в складі 301 гвардійської дивізії п'ятої ударної армії. Йому сьогодні 91 рік , з яких 67 років – це робота в школі викладачем фізкультури та початкової військової підготовки.

Тому Олександр Іванович і говорить,що скільки живе стільки і займається спортом. Його слова підтверджують ,не повірите,гантелі які ми побачили зайшовши до кімнати ветерана. Та піднявши очі догори усі,просто відкрили рота. Побачити справжній музей на дев'яти квадратах жилої площі ніхто не очікував.

Значки,ордена,вимпели, вирізки з газет, фотографії та альбоми, кожна річ тут має своє місце, про кожну Олександр Іванович розповідає з неймовірною точністю. Дати та роки відскакують від зубів. Ветеран жартує: «Просто не підводить пам'ять».

Те що відбувається сьогодні на сході Олександра Івановича непокоїть особливо, сьогодні він не може спокійно дивитися новини, адже все що зруйновано на Донбасі він зі своїми товаришами в роки Великої Вітчизняної обороняв.

Не одну годину молодіжні активісти слухали насправді повчальні історії досвідченого солдата і вчителя . Порада від такої мудрої людини знадобиться кожному. За цим і приїхав Семененко Павло який на цих виборах вирішив балотуватися у народні депутати України по 182 виборчому округу.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон