Як губернатор Херсонщини генічан привітав

У минулу суботу, 27 вересня Генічеськ відзначив свою 230-у річницю. На День міста завітав губернатор Херсонської області Андрій Путілов.

Ще до початку урочистостей Андрій Станіславович поспілкувався з дітьми та їх батьками щодо стану дитячих учбових закладів районного центру. Люди не охоче говорили губернатору про проблеми, проте журналістам розповіли, що хотіли б отримувати більше матеріальної підтримки з боку держави, адже самого морального духу не достатньо.

Наприклад, батьки мріють отримати дозвіл на встановлення кондиціонерів у дитячих садках, адже влітку там нестерпно спекотно. Натомість, маленькі діти просто, щиро й безтурботно посміхалися та раділи святу, скандували «Слава Україні!» та створювали патріотичні малюнки на асфальті у жовто-блакитних кольорах.

Урочистості розпочалися із ходи учнів Генічеську, одяг та волосся яких були прикрашені українською символікою. Діти вийшли на імпровізовану сцену перед кінотеатром районного центру й заспівали гімн нашої держави. Поруч була встановлена скриня для збору благодійних внесків на лікування хлопчика Олександра Лобача, батько якого зараз проходить службу у зоні АТО.

Перший свій внесок зробила генічанка, переможниця конкурсу, за ескізом якої створили прапор Генічеського районного центру. Одразу ж після свого офіційного виступу перед громадянами, губернатор також пожертвував гроші на лікування дитини.

Під час промови Андрій Путілов наголосив на тому, що готовий відстоювати інтереси рідної Херсонщини, і ніколи не віддасть рідної землі окупантам. Крім того губернатор зазначив, що буде займатися створенням достатньої кількості робочих місць, впроваджувати демократичні та європейські цінності задля майбутнього покоління країни, адже при спілкуванні із молодими людьми, ті поскаржилися, що депутати «занадто багато займаються політикою».

Важливо, що у складній ситуації народ не втрачає дух патріотизму, говорить про свої проблеми та прагне до кращого. Приємно було спостерігати, як над дахами будинків прикордонних міст майоріють жовто-блакитні прапори, а у очах людей помітно виблискує надія на краще життя в мирній, незалежній, єдиній країні.

Марія РАКІТІНА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон