В Херсоні заступилися за Віктора Пелиха

І зробили це співробітники та студенти Херсонського державного аграрного університету, де Віктор Григорович Пелих багато і плідно працював.

Студентство та працівники виступають проти навмисного поширення у ЗМІ недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність доктора сільськогосподарських наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки, Член-кореспондента НААНУ України Пелиха Віктора Григоровича.

Саме тому викладацький та студентський склад університету написали прокурору Херсонської області, старшому раднику юстиції Богдану Подубинському лист-протест проти кампанії по дискредитації свого колеги і вчителя.

Близько п'ятдесяти студентів та викладачів ХДАУ поставили свої підписи під даним листом. Та й то, мусимо зауважити, що до кінця сьогоднішнього дня підписів у цьому листі стане більше - не всі бажаючі встигли підписатися під ним у зв'язку з тим, що сьогодні п'ятниця, а у ХДАУ по п'ятницям скорочений робочий день. Тому ті викладачі та студенти, які не встигли підписатися під листом, спеціально приїдуть до університету, щоб це зробити, бо хочуть, щоб їх нарешті почули.

Окрім викладацького складу університету, який м'яко кажучи здивований тим, що відбувається, зазнали тиску ще й ні в чому не винні студенти, яким раніше вже довелося писати скаргу в Генеральну прокуратуру України, народним депутатам України, та іншим високопоставленим особам Херсонської області.

Студентству та викладачам Херсонського державного аграрного університету не зрозуміло чому до сих пір продовжується тиск на Віктора Пелиха, якщо Державною фінансовою інспекцією не було встановлено жодних суттєвих фінансових порушень.

Тетяна БОЙКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон