Херсонська підтримка переселенцям

Працівники управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні вже кілька місяців тісно контактують з людьми, які вимушені були залишити обжиті домівки та виїхати з рідних місць.

Станом на 23.09.2014 в управлінні обліковується 505 осіб, прибулих з Донецької та Луганської областей, які тимчасово оселились у Херсоні.

Все, що необхідно зробити, щоб отримати свої пенсійні виплати на новому місці, - це звернутися до управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні з мінімальним пакетом документів: заява, паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду та заява про відкриття поточного рахунку у відділенні будь-якого банку міста або заява на виплату пенсії через поштове відділення.

Нарахування здійснюється за матеріалами електронної пенсійної справи, що значно прискорює одержання пенсійних коштів. Станом на 01.09.2014 192 особи вже отримали свої пенсійні виплати на новому місці і ще 313 - отримають їх до 25 вересня.

В управлінні докладається максимуму зусиль у витребуванні необхідних документів для тих вимушених переселенців, які оформлюють свою першу пенсію у нашому місті.

Працівниками управління прийнято рішення допомогти цим людям не тільки у межах службових повноважень, не тільки добрим словом, а й так, як велить серце – ділом. 19 вересня до Координаційного центру допомоги управлінням було передано зібрані речі, які необхідні у повсякденному житті, а саме: одяг (для дорослих і дітей), іграшки, взуття, посуд та інше.

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон