На Херсонщині працює 300 переселенців із 5000

Херсонщина прийняла більше 5 тисяч переселенців із зони проведення антитерористичної операції, але працевлаштовано всього 300 чоловік.

На сьогоднішній день Херсонщина прийняла 5112 осіб із зони проведення антитерористичної операції (Донецька, Луганська), в тому числі близько 600 осіб із Кримського півострову. Про це повідомив радник голови обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

«Усіх переселенців було забезпечено житлом. Наразі вирішується питання щодо переселення громадян, які проживали тимчасово у літніх пансіонатах, питання з освітою дітей-переселенців також вирішено, усіх 1205 дітей, які прибули до області, було розподілено по дитячих садках і школах. Завдяки волонтерам діти були повністю забезпечені одягом, взуттям тощо», - сказав Андрій Гордєєв.

Разом з тим, за словами радника голови облдержадміністрації, як і раніше, проблемою залишається працевлаштування громадян, що переселилися з АТО та Криму.

«На сьогодні працевлаштовано більше 300 переселенців. Обласна служба зайнятості й надалі веде пошук можливої роботи для цієї категорії населення. В свою чергу, зі сторони обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування передбачено програму підтримки цієї категорії населення. Правда, кошти там невеликі, тому сьогодні ми проінспектували всі заклади, де знаходяться переселенці, і виступили перед Кабінетом Міністрів України з ініціативою щодо виділення до кінця року субвенції на підтримку переселенців», - зазначив Андрій Гордєєв.

Також він відзначив те, що всі особи, які бажають залишитися проживати на території Херсонської області, можуть взяти участь у програмі підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім, про яку ІА «Херсонці» писало.

Окрім того, Андрій Гордєєв наголосив на тому, що всіх переселенців розподілено пропорційно по всій території регіону. «Це для того, аби мінімізувати соціальну напругу та уникнути соціальних конфліктів», - повідомив він.

За матеріалами Херсонської ОДА
Фото «Херсонці»

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон