Чи буде Херсонщина з вугіллям і бензином?

Через суттєве подорожчання валюти і відповідно вартості палива, переможці тендерних закупівель в Каховському районі Херсонської області відмовляються відпускати паливо споживачам

Так, щоб бути з пальним, керівництву Головного Каховського магістрального каналу треба проводити нову тендерну процедуру, але на неї потрібен час — близько двох місяців...

З аналогічною проблемою зіштовхнулися і у відділах освіти області: щоб забезпечити роботу шкільних автобусів, у бюджеті на це вже треба закладати більше коштів. Причому проблеми з пальним розпочалися ще навесні.

Приміром, у Каховському районі іноді доводилося просити про допомогу аграріїв, а частину коштів на роботу шкільних автобусів додавали батьки учнів.

Тривожна ситуація і з забезпеченням бюджетних установ вугіллям. «Керівники деяких наших вугільних складів запевняють, що з 6 вересня відновляться поставки твердого палива з Донецької області. Але я в це не вірю: на Донбасі вже практично немає під'їзних доріг до шахт, все розбомблено і знищено. Тому треба виходити на шахти в інших регіонах України — Львівській і Дніпропетровській областях. Може, вони зможуть замінити донецьке вугілля», — констатує голова Каховської райдержадміністрації Віктор Балабанов.

Поки ж чиновники порадили жителям району запасатися паливом: «Будуть їздити машиною і пропонувати — купуйте без вагань».

Олександр ПІТОЄВ
«Новий день» №37(5136)11.09.2014

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон