Атакувати Херсонщину можуть з моря?

У Держприкордонслужбі України повідомляють, що російські військові підрозділи продовжують стягувати до адміністративного кордону Криму з Херсонщиною.

«Наступний напад буде з моря, — вважає Андрій Клименко, редактор кримського сайту «Блексіньюз». Редакція після окупації півострова переїхала в Київ. — Ми на сайті постійно спостерігаємо за пересуванням суден у Криму.

Попередні два роки російські кораблі возили з Новоросійська військову техніку в Сирію. Тиждень тому помітили, що на Близький Схід вже не ходять, а сконцентрувалися в Чорному морі. До трьох десантних кораблів приєднався ще один.

Військовий десантний корабель може взяти на борт 500 військових і до 20 танків. У Криму тривають навчання окремої бригади морської піхоти Чорноморського флоту і бригади берегової охорони. Це приблизно вісім тисяч елітних військових.

Росіяни атакуватимуть Бердянськ, Генічеськ, Мелітополь на Запоріжжі. Сухопутні війська можуть піти Арабатською стрілкою. Курортні міста не готові до оборони», - вважає кримський журналіст.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів