Чи готовий Херсон до опалювального сезону?

Саме таке запитання вчора, 3 вересня задали журналісти міському голові Херсона Володимиру Миколаєнко під час прес-конференції.

Сьогодні, вже перший місяць осені, отже незабаром почнуться сильні вітри, дощі, а потім морози, хуртовини, заметілі. Зовсім скоро зима переступить поріг нашого міста ,тому неабияк важливо знати, чи зможе Херсон гідно зустріти найхолоднішу пору року, щоб його мешканці не кутались у декілька светрів в своїх холодник квартирах, як це часто у нас буває...

«В цьому році, житлові організації досить оперативно підготувались», - запевняє Миколаєнко, - «Я не готовий сказати, що зараз є повністю на 100 %... Ми проводили останню нараду в середині серпня місяця, а підсумкова у нас запланована на 10-11 вересня цього року.

Нажаль, відстають у нас кооперативні будинки та будинки ОСББ. Але, це щорічна тенденція, вони постійно в такому ритмі працюють і в останню чергу готують свої будинки. Не можу сказати, що вони найгірші, можливо, вони більш виважено готують ці будинки. Але по здачам теплопостачальним організаціям, нажаль, вони сьогодні відстають», - каже мер Херсона.

Як бачимо, чіткої відповіді міського голови не прозвучало. Можливо він зможе дати більш детальну інформацію після підсумкової наради, яка, за його словами, відбудеться 10-11 вересня...

Тетяна БОЙКО

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон