Сполучення з Кримом може обірватися

Призупинити автобусний рейс Каховка - Сімферополь у середині липня було змушене Каховське АТП-16506.

Представники «Кримавтотрансу» заборгували перевізнику близько 60 тисяч гривень за продані з початку травня квитки на цей автобус. І повертати їх, судячи з усього, й не збираються, незважаючи на всі запевнення як кримської самопроголошеної, так і російської влади, яка окупувала півострів, у тому, що Крим спроможний виконувати усі свої зобов'язання.

«Поки ми могли утримувати цей рейс за власний рахунок, трималися. Але безкінечно так тривати не може. Сподіваюся, кримські партнери зможуть повернути нам наші ж гроші, і тоді ми будемо готові поновити сполучення з Сімферополем», - прокоментував голова правління ВАТ «Каховське АТП-16506» Володимир Литвиненко.

За його словами, проблема пов'язана з паралічем банківської системи на півострові після «проголошення» незалежності Криму від України. Через це кримські юридичні особи не можуть проводити безготівкові розрахунки, а оплачувати готівкою не дозволяє нинішня окупаційна влада півострова.

«Попит на цей рейс є великим, ним користується чимало жителів Чаплинського і Каланчацького районів. Тому сподіваємося, що Крим таки знайде можливість перераховувати нам платежі — можливо, через банки-посередники у Москві», - додав Володимир Литвиненко.

До речі, свого часу рейс Каховка - Сімферополь було відкрито замість закритого через оголошення самопроголошеної Придністровської республіки рейсу Каховка - Бендери. «Ми так само не могли домогтися з представників автостанцій Придністров'я повернення наших грошей, тому закрили даний маршрут, - згадує керівник АТП. - Причому ця ситуація так і не змінилася: через санкції банківська система в Придністров'ї досі паралізована».

Олег БАТУРІН
«Новый день»№ 33(5132) 14.08.2014

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон