Діти в дорозі мають бути у безпеці!

Прес-служба УДАІ УМВС в Херсонській області повідомляє, що Державтоінспекція Херсонщини дбає про безпеку руху організованих груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення.

Проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму, як ніколи набуває своєї актуальності в період літніх шкільних канікул. Співробітники Державтоінспекції Херсонщини відвідують дитячі оздоровчі заклади, щоб в черговий раз нагадати дітям правила безпечної поведінки на дорозі.

Співробітники ДАІ нагадують дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, а щоб полегшити сприйняття «дорожньої грамоти» проводять різноманітні тематичні конкурси, вікторини та ігри. За думкою вожатих, подібними заходами стражам порядку вдається зайвий раз звернути увагу до всебічного вивчення дітьми правил поведінки на вулицях, що допоможе зберегти їх здоров'я та життя. А дітлахи завіряють – вони завжди будуть дотримуватись Правил дорожнього руху.

Але зустріч із співробітниками ДАІ починається ще з подорожі до очікуваного моря. Організовані групи дітей, які прямують у табори відпочинку автобусами, з метою забезпечення безпеки руху малечі, супроводжуються патрульними автомобілями ДПС ДАІ. І повертаються діти після відпочинку також під пильним наглядом ДАІ.

Протягом літнього оздоровчого періоду працівниками ДАІ Херсонщини здійснено 75 супроводжень організованих груп дітей, піт час яких перевезено майже 21 тисячу дітей.

Державтоінспекція Херсонщини звертається до водіїв транспортних засобів, з проханням бути уважними та обережними під час керування автомобілем та не забувати, що на вулицях діти.

Прес-служба УДАІ УМВС в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон