У Херсонської обласної організації ТЧХУ все під контролем

24 липня 2014 року в актовому залі Херсонської обласної організації ТЧХУ відбулося позачергове засідання Правління.

На ньому обговорювалося лише одне питання – робота Товариства Червоного Хреста України в особливий період. В період, коли в східних регіонах нашої країни відбуваються воєнні дії, а до інших регіонів їде нескінченний потік переміщених осіб.

У своєму вступному слові голова обласної організації ТЧХУ Соболь Л.С. окреслив основні цілі та завдання, які стоять на даному етапі перед обласною та районними організаціями ТЧХУ: забезпечення оснащення та функціонування в районах області загонів першої допомоги; навчання населення навичкам надання першої допомоги та підготовка волонтерів, які згодні надавати цю допомогу при надзвичайних ситуаціях, а також розміщення та надання необхідної допомоги тимчасово переміщеним особам.

У зазначеному заході взяли участь заступник начальника управління фінансів невиробничої сфери Департаменту фінансів облдержадміністрації Царенко Н.М., голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Тимошенко В.В., голова Херсонської обласної Організації ветеранів України Куценко В.А., начальник оперативно-координаційного центру управління ДСНС у Херсонській області, полковник Гатілов Ю.Ю., відповідальна особа обласної організації по роботі з внутрішньо переміщеними особами Сухиніна Л.І., голови районних організацій ТЧХУ.

Заступник начальника управління фінансів невиробничої сфери Департаменту фінансів облдержадміністрації Царенко Н.М. надала роз'яснення щодо можливості отримання переміщеними особами матеріальної допомоги як за рахунок державних коштів так і за рахунок коштів обласного бюджету.

Сухиніна Л.І. розповіла про роботу міграційного пункту, який розмістився на залізничному вокзалі. Працівники міграційного пункту, рятувальники управління ДСНС у Херсонській області та медичні сестри Червоного Хреста, зустрічають та надають всебічну допомогу громадянам прибулим до нашої області з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Сім'ї, які мають дітей розміщуються в першу чергу у пансіонатах, будинках відпочинку та інших оздоровчих закладах нашої області. Усім громадянам, які пройшли реєстрацію надається адреса та контактні телефони районних червонохресних організацій для можливості звернення за необхідною допомогою та психологічною підтримкою.

На засіданні голови районних організацій ТЧХУ доповідали про роботу, яка проводиться ними у зазначеному напрямку. Окремо хочеться відмітити голову Скадовської РОТЧХУ Цибель Н.А., яка розповіла про створений нею банк даних наявності житла для переміщених осіб по Скадовському району. Біля 30 сімей за її ініціативи вже приютили громадяни, які проживають у приватному секторі.

Тимчасово переміщеним особам приділяється достатньо уваги та підтримки з боку усіх районних організацій Червоного Хреста. Особливо вони опікуються сім'ями в яких є маленькі діти.

Високо оцінив роботу Товариства Червоного Хреста України начальник оперативно-координаційного центру управління ДСНС у Херсонській області, полковник Гатілов Ю.Ю. та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю. Захід пройшов на високому організаційному рівні, робота в даному напрямку продовжується.

Прес-центр Херсонської обласної організації ТЧХУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон