Українських посадовців притягнули до відповідальності

Після перевірок у сфері охорони навколишнього природного середовища Дніпровської екологічної прокуратури у поточному році.

Цього року органами Дніпровської екологічної прокуратури значно активізовано роботу у сфері охорони навколишнього природного середовища. Всього винесено 216 постанов про проведення перевірок, за їх результатами розпочато 23 кримінальних провадження, з яких 5 скеровано до суду, розглянуто із вжиттям заходів 185 документів прокурорського реагування, до відповідальності притягнуто 159 посадовців органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, до бюджету відшкодовано 442 тисячі гривень.

В цілому роботу прокурорів переорієнтовано на надання оцінки діяльності органів державного контролю, всього перевірено 73 органи державного контролю. Також із залученням органів контролю в поточному році перевірено 45 піднаглядних суб'єктів господарювання, які здійснюють скиди зворотних вод у річку Дніпро.

За матеріалами прес-служби
Дніпровської екологічної прокуратури

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон