В Херсоні узнали про перші кроки нової партії

А розповідали про них голова Національного комітету Партії розвитку України, народний депутат України Юрій Мірошниченко та голова комітету Херсонської обласної організації Партії розвитку України Єгор Устинов.

Вчора, 18 липня під час прес-конференції для місцевих журналістів лідери Партії розвитку України розповіли, які економічні завдання буде вирішувати нова партія негайно, для того, щоб допомогти Україні стати на ноги.

«Перше і головне - будемо реалізовувати програму по створенню нових робочих місць»,- заявив Юрій Мірошниченко. - Це те, на чому наполягає Партія розвитку України і тут не має універсальних підходів. Якщо говорити про малий і середній бізнес, ми пропонуємо державі вивчити можливості податкових канікул, особливо в тих регіонах, де ведуться бойові дії. Там потрібно надавати людям підтримку, для того, щоб вони мали самозайнятість, розвивали малий та середній бізнес.

Потім, доступ до кредитів і безперечно обмеження перевірок, тому що часто такі перевірки нас стикають з корупцією. Це те, що треба зробити негайно, але разом з тим, розробляти програму переорієнтації збуту наших товарів і послуг (експортних категорій) на нові ринки збуту», – поділився планами партії голова Національного комітету Партії розвитку України, народний депутат України Юрій Мірошниченко.

Також Юрій Мірошниченко повідомив, що Партія розвитку України підтримує ідею дострокових парламентських виборів, оскільки з точки зору демократії це було б правильно. Тому, що змінилися електоральні уподобання громадян України і цілком логічно, якби кожен виборець зміг підтвердити довіру до того чи іншого політика, або привести до парламенту іншу політичну силу.

«Але ми маємо провести ці вибори після того, як внесемо зміни до Конституції України, після того, як дамо можливість голосувати мешканцям Сходу. А також після того, як схвалимо закон «Про вибори до Верховної Ради за відкритими регіональними списками». Ось ці три умови мають бути дотримані», - заявив Юрій Мірошниченко.

З приводу електоральної бази Партії розвитку України говорив голова комітету Херсонської обласної організації Партії розвитку України Єгор Устинов: «За партію розвитку України будуть голосувати в першу чергу люди, які бачать майбутнє нашої країни в єдності та процвітанні. Ми прагнемо залучити до нашої партії якомога більше людей, які хочуть об'єднатися навколо самої основної, головної задачі, яка перед нами стоїть. Ця задача - процвітання держави Україна.

В нашій партії будуть представлені ті люди, ті професіонали, які можуть запропонувати конкретні пропозиції та дії, щодо вирішення проблемних питань у сферах ЖКГ, медицини, транспорту та інших напрямках. У нас є такий потенціал людей, які являються професіоналами у різних галузях життєдіяльності суспільства», – зауважив Єгор Устинов.

Тетяна БОЙКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон