Слідчий ізолятор - за межі Херсона!

Херсонська міська рада звернулася до уряду за наданням допомоги у фінансуванні проектних робіт з будівництва слідчого ізолятора та виправної колонії - міжобласної спеціалізованої туберкульозної лікарні за межами міста.

Слідчий ізолятор та спеціалізована виправна колонія розміщені в історичному районі Херсона. Її споруди побудовані у 1784 році і на сьогоднішній день знаходяться під загрозою руйнування. У 2010 році, під впливом руйнувань природного характеру, аварійним визнано режимний корпус №2 міського СІЗО. В січні 2014 року внаслідок раптового розкриття тріщин в будівлях та спорудах установи визнано аварійними корпус №3 та адміністративну будівлю слідчого ізолятора.

У згаданій колонії максимального рівня безпеки лікуються засуджені з активною формою туберкульозу. Щільність забудов складає 80%, що не дає можливості побудувати систему водоочищення. Тому одним із варіантів уникнення поширення туберкульозу є передислокація виправних установ за межі міста.

Першочерговий крок у будівництві пенітенціарних установ — вирішення питання розробки проектно-кошторисної документації. За оцінками експертів, вартість проектних робіт перевищуватиме 13 млн. грн.

Анатолій НІКОЛАЄВ
«Новий день» №29(5128) от 17.07.2014

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів