Сьогодні — День Конституції України

День, Конституції, України, херсонці, головний, документ, держави, незалежність, цілісність, суверенітет

Цього року Основному Закону України виповнюється 29 років. Уже 11 із них українці змушені боронити свої права та свободи не лише на папері, а й на полі бою.

Конституція гарантує нам право на життя, свободу, безпеку, право бути господарями у своїй державі. Та сьогодні ці слова набули особливого значення. Захищаючи країну від ворога, ми відстоюємо й те, що закріплено у головному документі держави: незалежність, цілісність та суверенітет.

Попри все, ми залишаємося на своїй землі та продовжуємо боротьбу. З Днем Конституції, херсонці. Бережіть себе.

© 2008 - 2025 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон