Сепаратисти «наслідили» на Херсонщині

Агітаційні газети терористів «Донецької народної республіки» під назвою «Новороссия» знайшла у поштових скриньках і на власних подвір'ях вранці 14 червня чимала кількість новокаховчан.

«Мене це самого шокувало, — зазначив міський голова Володимир Коваленко. — Не розумію, кому було потрібно порушувати спокій і ображати наше місто».

Як повідомив керівник херсонської самооборони Денис Лошкарьов, уже вдалося встановити, хто розповсюджував «Новороссию».

Однак це не підтвердив начальник Новокаховського МВ УМВС Володимир Калашнік: «До міліції звернулися два жителі, котрі отримали цю газету. Як потрапила вона до Нової Каховки – розслідує СБУ. На мою думку, скоріш за все, її доставили сюди автобусом ті, хто приїхав із Донецької області. Газета не містить звернень безпосередньо до новокаховчан, все стосується «жителів ДНР». Проте свою оцінку щодо розміщених там статей і закликів мають дати експерти».

Натомість ймовірна загроза поширення сепаратистських настроїв у регіоні вже відлякує потенційних інвесторів. «Ми збиралися купувати магазин у Новій Каховці, але дуже боїмося, що не сьогодні, так завтра туди прийдуть росіяни і, за прикладом Криму, почнуть усе «націоналізовувати». Це турбує найбільше і моїх колег. Пережити падіння платоспроможності людей і ще якісь тимчасові економічні труднощі можна, а ось якщо прийде «руський мир», все полетить у трубу», - розповіла підприємець із Києва Олена.

У той же час у Новій Каховці минулого тижня були прибрані блок - пости в районі Каховської ГЕС. «3 посиленням кордону з Кримом необхідність в їх активній роботі відпала, - пояснив Володимир Калашнік. - Самооборонівці найближчим часом повинні прибрати все, що знаходилося на постах. Якщо ж там залишиться якесь сміття, будемо змушені притягнути їх до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою».

Олег Батурін
«Новий день» №25 (5124) от 19.06.2014

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон