Митці Херсонського держуніверситету – армії

Викладачі, студенти та співробітники Херсонського державного університету виступили проти війни! Вони серцем і душею із – Захисниками!

У цей нелегкий для країни час вони реальними справами роблять все можливе, щоб бойовий дух військових був на висоті.

Творча інтелігенція університету, студентська молодь сьогодні думками поруч з ними, моляться за них та розраховують на їх стійкій козацький дух та мужність у боротьбі за Україну!

З метою підтримки військових Херсонський державний університет виступив із ініціативою і провів вчора благодійний концерт у якому взяли участь: симфонічний оркестр ХДУ (головний диригент – професор Святослав Марцинковський), солісти: народні артисти України Наталя Лелеко, Харіс Ширінський, заслужений працівник культури України Наталя Левченко.

Кількасот людей зібрала вчора актова зала ХДУ. Глядачі стоячи привітали представників збройних сил, а саме херсонців.

Нажаль на концерт завітали тільки представники військової части, а не самі військові, того дня о 4 ранку, їх підняли по тривозі, і передислокували до місця служби.

І хоча військові особисто так і не змогли почути музичні твори, які приготували для них провідні майстри сцени, але благодійну частину захід виконав. Всі зароблені під час концерту кошти, а це 9 тисяч 826 гривень будуть використані для придбання необхідних засобів особисто гігієни для наших військових.

Крім того, декан факультету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України, професор Микола Левченко передав у дар військовим дві картини, які прикрасять військову частину.

Як сказав Микола Григорович: «Митці міста та нашого університету душею із хлопцями які гідно несуть службу, і ми сподіваємося, що вони завжди будуть пам'ятати свою малу Батьківщину, свій рідний Херсон».

Логічним продовженням цих слів стала пісня у виконанні народний артистки України Наталії Лелеко «Херсонські верби».

Вже наступного вівторка представники факультету передадуть військовим речі, які будуть придбані за благодійні кошти.

Сергій Осолодкін

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів