На Херсонщині рятувальники визволили собаку з глибокого колодязя (Фото)

Херсонщина, собака, рятувальна, операція, колодязь, рятувальникі

У селі Клапая, що в Херсонській громаді, сталася незвичайна рятувальна операція. Собака на кличку Громик випадково впав у колодязь завглибшки близько 15 метрів. Господарка намагалася самотужки витягти улюбленця, але її зусилля не дали результату.

На допомогу прибули рятувальники, які оперативно оцінили ситуацію та почали спецоперацію з порятунку. Один із рятувальників, використовуючи мотузку, спустився у колодязь і обережно підняв наляканого собаку на поверхню.

На щастя, Громик не зазнав серйозних травм і швидко оговтався від пережитого стресу. Зараз він уже перебуває вдома поруч зі своєю господинею. Місцеві жителі дякують рятувальникам за їхню відданість справі та швидке реагування, яке врятувало життя чотирилапого друга.




© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон