В Херсоні відзначили журналістів

Сьогодні, 5 червня напередодні Дня журналіста в Херсонській обласній організації Національної спілки журналістів України підвели підсумки творчого конкурсу 2014 року

За кращі журналістські роботи цього року, рішенням журі, були нагороджені:

Дипломом першого ступеня

В номінації «Екстремальна журналістика» ТВО «РАНОК» Херсонської ОДТРК «Скіфія» за відео - репортаж з кордону «Весна під прицілом»

В номінації «Екстремальна журналістика» газета «ВГОРУ» (шеф-редактор Алла Тютюнник) за серію матеріалів з прикордонної зони, шефську допомогу військовим службовцям

В номінації «Ти в серці моїм, Україно» дипломом першого ступеня ТОВ телерадіокомпанія «ЯТБ» (генеральний директор Світлана Карриєва) за телеміст Херсон-Тернопіль» «Об'єднуймо Вітчизну»

Дипломом першого ступеня в номінації «Ти в серці моїм. Україно» інформаційне агентство «ХЕРСОНЦІ» (редактор Інна Мостова) за серію патріотичних матеріалів, спрямованих на об'єднання суспільства

В номінації «Ти в серці моїм, Україно» дипломом першого ступеня також телеканал «ТВІЙ ПЛЮС» (генеральний директор Лариса Кравченко) за телевізійний проект «Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка»

Дипломом першого ступеня в номінації «Ти в серці моїм, Україно» Ірина Євстаф'єва - старший редактор радіо Херсонської ОДТРК «СКІФІЯ» за радіонарис про письменника Миколу Чернявського

В номінації «Ми чуємо тебе, Тарасе» дипломом першого ступеня ТВО телебачення Херсонської ОДТРК «СКІФІЯ» (директор Анатолій Марущак) за телевізійний проект «І в думах, і в серці ти з нами, Кобзаре» (режисер Галина М'ячикова, художник Дмитро Ісаєв)

В номінації «Влада і громада: будуємо добробут разом» дипломом першого ступеня нагороджується Горностаївська районна газета «СІЛЬСЬКІ НОВИНИ» (редактор Любов Рудя) за проект «Спільні турботи – спільні здобутки».

В номінації «Комунальна газета на шляху до незалежності» дипломом першого ступеня нагороджується редакція міськрайонної газети «КАХОВСЬКА ЗОРЯ» (редактор Жанна Кисельова») за успішну економічно-господарську діяльність по забезпеченню самофінансування видання.

Дипломом другого ступеня

В номінації «Ти в серці моїм. Україно» районна газета «ГОЛОПРИСТАНСЬКИЙ ВІСНИК» (редактор Олександр Григоркін) за серію нарисів патріотичної тематики.

В номінації «Ти в серці моїм, Україно» Нижньосірогозька районна газета «ЧЕРВОНИЙ ПРОМІНЬ» (редактор Віта Копенко) за серію матеріалів військово-патріотичної та історичної тематики

В номінації «Ти в серці моїм, Україно» дипломом другого ступеня нагороджується Єлизавета Жарких - редактор радіо Херсонської ОДТРК «СКІФІЯ» за радіопрограму» «З тривогою в душі – з любов'ю в серці»

Нагороджується дипломом другого ступеня в номінації «Ти в серці моїм. Україно» телеканал «KRATU» (директор В'ячеслав Горловський) за відеосюжети з прикордонної зони

В номінації «Ми чуємо тебе, Тарасе» нагороджується Любов Мороз - редактор радіо Херсонської ОДТРК «СКІФІЯ» за радіопрограму «Кобзар нам рідну мову заповів»

В номінації «Надія журналістики» дипломом першого ступеня нагороджується Галина Вишневська - студентка 5-го курсу Херсонського державного університету (спеціалізація «Журналістика»), редактор газети «УНІВЕРСИТЕТСЬКА ПАНОРАМА» за всебічне висвітлення процесу підготовки майбутніх фахівців.

В номінації «Кращий фоторепортер-2014» дипломом першого ступеня нагороджується Святослава Томенко - студентка факультету журналістики і філології Херсонського державного університету за оперативне і високохудожнє висвітлення резонансних подій в житті області і України

Почесними грамотами обласної організації НСЖУ були нагороджені:

Прищепа Борис Онуфрійович - редактор Цюрупинської районної газети «Вісник Олешшя» за серію публікацій про видатних людей Херсонщини.

Алеан Альперт - фотокореспондент газети «Наддніпрянська правда плюс» за професійну вірність, високий професіоналізм, майстерне висвітлення важливих подій в житті Херсонщини.

Леонід Калиниченко - прес-секретар Держфінінспекції в Херсонській області за тісну співпрацю з друкованими та електронними засобами масової інформації Херсонщини.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон