Сьогодні в Херсоні відзначають міжнародний день захисту дітей

Херсоні, відзначають, міжнародний, день захисту дітей
Діти - найбільша цінність громади, наше майбутнє і радість. На жаль, їм випала доля пережити окупацію, зростати у складних умовах прифронтового міста під постійним прицілом російського ворога або залишити свою домівку і шукати прихистку на більш безпечних територіях. Вони вже отримали цей складний і болючий досвід, тому стали одночасно надзвичайно і сильними, і вразливими.

Малі містяни, скоріш за все, мали б інше дитинство, якби не російська агресія, тому у силу своїх можливостей та обставин намагаємося дати їм все для безпечного та цікавого дозвілля, розвитку, навчання, творчості та дорослішання.

Наша громада єдина у прагненні знайти можливості та ресурси, щоб покращити становище дітей та наблизити перемогу України над ворогом.

Наразі єдина можливість зробити їх справді щасливими – це вигнати окупантів і виграти війну. Тому гуртуймося навколо справ, що зміцнюють нашу незламність та допомагають ЗСУ, щоб вже скоро всі ми жили у мирній країні щасливих дітей.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон