Херсонський простір "Вільна" почав роботу з родинами ветеранів

Херсонський, простір «Вільна», родинами, ветеранів, Вільна

У дружньому до жінок та дівчат просторі «Вільна» (Херсон) стартував новий напрямок психологічної підтримки для сімей ветеранів, а також тих, чиї рідні виконують бойові завдання на фронті. За словами голови Правління Громадського руху «Віра, Надія, Любов» Тетяни Семікоп, Фонд у галузі народонаселення ООН (UNFPA) зробив важливий крок для соціальної та психологічної адаптації сімей наших героїв та героїнь.

«Ми всі перебуваємо у дуже складних умовах. Але найважче тим, хто втратив своїх близьких. Також у складному психологічному стані перебувають ті, хто чекає на рідних з фронту або починає нове життя з тими, хто повернувся з війни. Кожна людина по-різному реагує на травму. Наша головна мета – допомогти людям пережити її», – зазначила Тетяна Семікоп.

Всі жінки, які потребують допомоги, можуть записатися як на індивідуальні так і на групові психологічні консультації. Вся допомога надається безоплатно та конфіденційно. Групи підтримки супроводжуються професійними психологинями та соціальними фахівчинями з великим досвідом.

Громадський рух «Віра, Надія, Любов» координує чотири простори «Вільна» на території Одеської області (Одеса, Ізмаїл), а також у Миколаєві та Херсоні. Ці простори реалізуються завдяки допомозі Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки уряду США (Бюро USAID з гуманітарної допомоги). Загалом в Україні працюють 29 просторів «Вільна».

Записатися на консультації можна за телефонами:

Херсон: +38-067-131-63-36.

Контактна інформація ГР «Віра, Надія, Любов»:

Телефон: 098-991-91-99

Електронна пошта: semikop@te.net.ua

Вебсайт: fhl.org.ua

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон