Бадьорі Нововоронцовці розчищали річку Тернівку на Херсонщині

Нововоронцовці, розчищали, річку, Тернівку, Херсонщині
У Нововоронцовській громаді на Херсонщині спільними зусилями розчищали річку Тернівку від сміття, каменів та зайвої рослинності.

Разом дружньо випилювали гілки, вибирали камені, обрізали очерет, прибирали траву, сміття в самій річці та уздовж її берегів. Екскаватором розчищали мул, щоб дати можливість розширити течію та вивільнити потоки для вільного руху і більшого розливу.

Сільська рада дуже вдячна всім мешканцям, які доєдналися до цієї акції розчищення природного ландшафту селища, і надзвичайно щасливі, що до неї приєдналася молодь, яка об'єдналася у Нововоронцовську молодіжну раду. Коли молодь є активною і свідомою, бере на себе відповідальність і їй не байдуже до долі своєї землі, це додає сил для боротьби, адже усі зусилля направлені на те, щоб наші діти жили під мирним небом і у розвиненій квітучій країні.

Багато позитивних емоцій винесено з цієї продуктивної толоки, давайте і надалі разом наводити лад у нашій громаді - закликає Нововоронцовська СВА.© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон