Львівський Оборонний Кластер передав медикам Херсонщини 131 спеціалізований бронежилет

Львівський, обороний, кластер, бронежилет
Понад 500 бронежилетів передав українським медикам та рятувальникам Львівський Оборонний Кластер (ЛОК) в рамках здійснення своєї чергової гуманітарної місії. З них 131 комплект протиуламкових бронежилетів було передано медичним закладам Херсонщини. Передача відбулася 4 квітня 2024 р.

Загалом же за останній рік медичним закладам Херсонщини ЛОК передав майже тисячу спеціалізованих бронежилетів. Вони використовуються бригадами швидкої для евакуації важкохворих та поранених з прифронтових районів.


Протиуламкові бронежилети для медиків розроблені Львівським Оборонним Кластером та Харківським заводом засобів індивідуального захисту разом з медиками швидкої допомоги. Вироби повністю сертифіковані та пройшли всі необхідні випробування.
За статистикою, основним типом загрози для медиків швидкої допомоги, які працюють на лінії фронту є уламки скла, бетону, снарядів. Тож медичний бронежилет від ЛОК зроблено надійним для захисту передусім від цих загроз: він характеризується протиуламковою стійкістю не менше 500 метрів на секунду (V50 Stanag2920), має 1 клас захисту відповідно до українських стандартів (ДСТУ 8782:2018).

Бронежилет виготовлений з надвисокомолекулярного балістичного поліетилену, що робить його не тільки міцним, але і досить легким: він важить усього 4 кг. Також жилет має зручні кишені для обладнання та яскраві розпізнавальні знаки медичної служби.Львівский Оборонний Кластер є найбільшим вітчизняним виробником бронежилетів, що спеціалізується на виготовленні засобів індивідуального захисту для військових, поліцейських, медиків, журналістів, виготовляє евакуаційні жилети для дітей.

На сьогодні ЛОК вже виготовив та передав понад 100 тисяч бронежилетів Силам оборони та Силам безпеки України. Крім того, ще 4000 спеціалізованих протиуламкових жилетів передали медикам, працівникам критичної інфраструктури, журналістам, працівникам Укрзалізниці тощо. Також 550 комплектів захисних жилетів для евакуації дітей було передано українській поліції.
Всі бронежилети виготовлено за рахунок благодійних пожертв та безкоштовно передано за місцем призначення.

Зробити свій внесок можна на сайті ЛОКу: https://www.ldc-ua.org/

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон