Українці звертаються за безкоштовною допомогою для подолання тривоги

Тривога,НСЗУ,допомога,програма,медичних,гарантій
Тривога та погане самопочуття - до кого звернутися українцям

Такі послуги безкоштовні, оскільки їх покриває Програма медичних гарантій.

Якщо тривожність руйнує ваш звичний ритм життя і через це ви почуваєтеся погано, то потрібно звернутися до сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Фахівці проведуть скринінг на предмет ментальних розладів і підкажуть подальші дії.

Про це повідомляє Національна служба здоров'я України.

Крім того, можна вчинити інакше - знайти лікарню, яка має договір із НСЗУ за пакетом "Супровід та лікування дорослих і дітей із психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги".

"Усі лікарі та медсестри закладів, які укладають договір на цей пакет, проходять навчальний курс із ведення та лікування пацієнтів із психічними та неврологічними розладами. Тому можуть надати першу психологічну допомогу", - зазначили в Нацслужбі.

Наразі 960 точок первинки мають відповідні контракти з НСЗУ. Знайти їх можна на інтерактивній мапі. За наявності запитань, зверніться на гарячу лінію - 1677.Нагадаємо, раніше ми давали реальну інструкцію, яка врятує життя під завалами.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон