Херсонщина готується до посівної

Херсонщині, розпочнеться,весняно-посівна,кампанія

На Херсонщині вже незабаром розпочнеться весняно-посівна кампанія. І проходитиме вона у складних умовах замінованості полів. Саме це проблемне питання розглядали сьогодні на нараді із начальниками районних й місцевих військових адміністрацій.

Йшлося про терміни розмінування та налагодження комунікації між військовими адміністраціями, саперними підрозділами та аграріями.

Понад двісті тисяч гектарів деокупованої Херсонщини вже розміновано. Більшість цих територій - землі сільськогосподарського призначення, а саме 178 тисячі гектарів.

Нині в кожній громаді працюють групи саперів. Їх кількість значно вдалося збільшити завдяки рішенням, ухваленим під час засідання конгресу місцевих і регіональних рад при Президентові України Володимиру Зеленському.

Аби пришвидшити темпи гуманітарного розмінування, вирішили, що місцеві воєнні адміністрації мають забезпечувати підрозділи необхідною інформацією про засмічені об’єкти та територій ВНП. А також надавати необхідну комунальну техніку.

«Важливо налагодити результативну роботу з розмінування у регіоні, тож для дієвого діалогу з громадами та аграріями, такі зустрічі тепер проводитимемо щомісяця» - зазначив перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон