На Херсонщині відбудовують школи та садочки

Високопільська,громада,відбудовують,школи,укриття
У Іванівці Високопільської громади відбудовуємо школу, побиту російськими снарядами. З таким проханням звернулися самі місцеві жителі - до Херсонської Обласної Адміністрації.

Нині там замінено вікна, полагоджено дах, на першому поверсі робітники завершили малярні роботи, налагоджена й система опалення. Роботи продовжуються на другому поверсі.

Паралельно триває облаштування укриття. Там одночасно зможуть перебувати близько сотні школярів. Обговорили можливість поділити сховище на 4 класні кімнати та облаштувати партами.

До початку нового навчального року Херсонська ОВА працюває над тим, щоб якомога більше шкіл і садочків мали укриття і діти розпочали заняття офлайн або у змішаному форматі.

На цьому не зупиняємося та працюємо далі. Наші діти мають навчатися в безпечних умовах.- пoвiдoмляє гoлoвa Xepcoнcькoї OBA Oлeкcaндp Пpoкудiн.© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон