Капіталізація китайських акцій за останні роки схудла на $6,3 трильйона

криза,обвал,акцій,Китай

Загальна вартість китайських акцій зменшилась на $6,3 трильйона з 2021 року. Початок 2024 року для цього ринку також виявився невдалим, наприклад гонконзький індекс (HSCE) уже втратив 11%.Про це пише Bloomberg.

Шанхайський фондовий індекс (SSE Composite) від початку року втратив 4,39%, а протягом 6 місяців падіння склало понад 10%.

Причини полягають у загальній похмурій ситуації в економіки цієї країни. Китай не зміг швидко відновитися після пандемії коронавірусу, хоча й ріст ВВП у 5% за минулий рік навіть перевершив сподівання уряду.

Втім, глобальна криза нерухомості й негативний геополітичний фон не дозволяють Китаю повернутися до росту. До того ж інвестори наразі обирають конкурента Індію, яка демонструє найкращі показники у світі по росту економіки й фондового ринку.

Як зазначає Bloomberg, тривалий обвал китайських акцій також негативно впливає на економіку, сіючи хаос у галузі управління активами.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон