Огляд настільних ігор, пропонованих магазином Planeta Igr

Настільні, ігри, Planeta Igr

Настільні ігри неймовірно захопливі, перевершуючи навіть книги, комікси, театр і кіно. Вони являють собою найбільш значущий елемент життя, і в них проявляється сутність особистості гравців під час гри. Настільні ігри також дають можливість побудувати міцні зв'язки з друзями. Ці ігри являють собою вершину інтелектуальної думки людини і є першорядною формою розваги. Крім того, немає кращого застосування грошей, ніж купівля настільної гри.

Раптово він припинив роботу над рукописом, випростався і розправив вузькі, але досить міцні плечі. Оглянувши полиці з іграми, що здавалися нескінченними, він розплакався, згадуючи, як усе починалося. Найпершою грою був "Манчкін", але це було не так давно. Восени один дивак на ім'я PlanetGames запитав в іншого пристрасного любителя настільних ігор на прізвисько Whiney (чи, можливо, Giggleach), чи не буде він зацікавлений у створенні власного магазину. Вони дійшли згоди про розробку веб-сайту для своєї крамниці замість продажу ігор на блошиних ринках або через OLX.

На цьому сайті ви можете придбати настільні ігри за розумною ціною, оптом або поштучно. В асортименті представлені популярні та нещодавно випущені ігри, а також класичні та дефіцитні, які тепер більш доступні як широкому загалу, так і завзятим гравцям або колекціонерам. Сайт був запущений у 2018 році, але засновники почали працювати над ним у 2017 році з метою надання детальних описів ігор, щоб допомогти покупцям приймати обґрунтовані рішення.

купити настольні ігри Україна

Настільні ігри можуть стати джерелом інтелектуальної стимуляції.

Подібно до того, як макіяж необхідний для краси жінки, грудне молоко - для харчування дитини, а шоколад - для задоволення, розумні люди потребують постійної розумової стимуляції. Виживання людських істот залежить від мислення, тому наш розум є нашим основним інструментом. Науковці часто мають безліч можливостей зайняти свій розум, але як щодо звичайних людей? Чи вдаються вони до судоку, кросвордів або алкоголю, щоб заповнити порожнечу?

Настільні ігри можуть стати чудовим рішенням для тих, хто шукає розумову стимуляцію в повсякденному житті. Граючи в настільні ігри, ви можете займатися тренуванням пам'яті та логіки, стратегічним мисленням і дедукцією. Обираєте ви абстрактну дуель, економічну стратегію або текстовий детектив, ви зможете аналізувати варіанти, прораховувати ходи наперед, ухвалювати важливі рішення та розв'язувати головоломки. Настільні ігри також виконують освітню функцію, і Планета Ігр пропонує колекцію розвивальних ігор для дітей. Один із брендів, Brain Gang, виробляє настільні ігри, які підходять для дітей віком від трьох до тринадцяти років. Ці ігри допомагають дітям розвинути увагу, реакцію і кмітливість, знайомлять з буквами і цифрами, вчать швидкого читання і швидкого рахунку, а пізніше допомагають освоїти таблиці множення, дроби, геометричні фігури і багато іншого.

Planeta-igr.com - це сайт електронної комерції, який продає настільні ігри онлайн. Planeta Igr пропонує великий вибір настільних ігор. Колекція містить найрейтинговіші ігри від українських виробників, майже всі російськомовні версії, популярні англомовні ігри, а також бюджетні мовні незалежні ігри в польських виданнях відмінної якості. Ви зустрінете європейські та американські школи гейм-дизайну, а також гібридні стратегії.

На вас чекають настолки:

  • Для тих, хто тільки починає вивчати це питання, а також для тих, хто володіє великими знаннями;

  • "Для людей усіх вікових груп";

  • "Як для окремого гравця, так і для великої корпорації";

  • Ігри, у яких відсутні емоційні або захопливі елементи та які більше зосереджені на створенні певного настрою.

Швидкі та захопливі ігри.

Термін "військовий і безконфліктний" відноситься до концепції, яка Співпраця і боротьба - це два поняття, які співіснують і часто є Концепція абстрактних ігор та ігор у кості може бути вельми інтригуючою для багатьох людей. Інноваційні та професійні ігри.

настільні ігри

Пригоди та розслідування.

Planeta Igr надає персональні рекомендації щодо різних ігор, включно з аналогами та популярними настільними іграми. Робите ви покупки для себе чи шукаєте ідеальний подарунок, їхні професійні консультанти готові допомогти вам зробити найкращий вибір.

Українські видання

IGames - провідний видавець на вітчизняному ринку настільних ігор, який випустив такі популярні ігри, як детективно-асоціативна "Містеріум" та історична стратегія "Наше море". Крім того, ігри "Kingdomino" і "Codenames" від FeelIndigo заслуговують на увагу на ринку. Крім того, варто відзначити еротичні та компанійські ігри видавництва BombatGame.

Англомовні видання

Planeta Igr забезпечує своєчасну появу свіжих англомовних ігор у своєму каталозі. У каталозі представлені різні популярні ігри, включно з третім виданням Arkham Horror від Fantasy Flight Games, Star Wars Destiny, Star Wars X-Wing і важкодоступною Forbidden Stars. Крім того, в каталозі представлені ігри від Stonemaier Games, такі як "Коса" з супутніми аксесуарами, "Виноробство" і "Чартерстоун". Серед інших примітних ігор можна відзначити милі міньки від CMON Limited, варгейми від GMT Games, оригінальне видання Gloomhaven, Santorini, Azul і Onitama.

Аксесуари для настільних ігор і подарунки для ентузіастів

У магазині Планета Игор ви можете знайти не тільки настільні ігри. Вони також пропонують широкий вибір товарів, що доповнюють ваші настільні ігри, як-от протектори всіх розмірів, капсули для жетонів, органайзери, жетони і навіть кубики та вежі. Крім того, у них є величезний вибір фігурок, включно з такими популярними брендами, як Funko і HeroClix.

Настільні ігри можна придбати в роздрібній торговій точці "ПланетаГра".

Планета Ігр регулярно проводить різноманітні акції та конкурси, які дають можливість покупцям отримати цікаві бонуси. Іноді магазин проявляє особливу щедрість і розсилає електронною поштою або в соціальних мережах промокоди, які можна використовувати для зниження загальної вартості товару під час здійснення покупки. Магазин також надає покупцям накопичувальні знижки.

Ви можете легко придбати настільні ігри, фігурки або комікси за вашим вибором на нашому сайті та отримати їхню доставку поштовими компаніями. Де б ви не знаходилися - у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Полтаві або будь-якому іншому місті України - ваше замовлення буде доставлено оперативно.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон