Грошові перекази з Mastercard

Грошові, перекази, Mastercard, поповнити, карту

Сьогодні не потрібно повідомляти відправнику номер банківської картки, адже можна поповнити карту, використовуючи тільки дані телефону одержувача. Цей метод зручніше, бо запам'ятати номер картки не завжди легко, у порівнянні з контактом мобільного.

Переваги отримання коштів за номером мобільного телефону

1. Максимальна безпека технології

Отримати гроші з картки на картку за номером мобільного дуже просто, а персональна інформація клієнтів Мастеркард надійно захищена від доступу третіх осіб.

2. Отримання коштів — універсальна послуга

Система грошових переказів розроблена таким чином, що ви можете отримати кошти на пластикову картку будь-якого українського банку.

3. Переказ з картки на картку відбувається безкоштовно

Зарахування грошей на картку моментальне, а щоб зняти гроші, одержувачу не потрібно оплачувати жодних комісій.

Як отримати гроші з картки на картку за допомогою телефону

  • Як тільки хтось переведе вам гроші з картки на картку, вказавши ваш мобільний номер, на нього прийде смс із відповідним повідомленням.

  • Перейдіть на сайт Мастеркард через зазначене посилання. Вам буде запропоновано авторизуватися, щоб здійснити вибір шляху переказу. В іншому випадку необхідно зареєструвати особистий кабінет.

  • Щоб оплата з картки на картку пройшла успішно, вам потрібно вказати номер банківської карти, на яку ви хочете отримати грошові кошти.

Як відправити переказ із Mastercard

Здійснюйте перекази за допомогою номера мобільного телефону, адреси електронної пошти або банківської карти.

  • Без обмежень. Ви можете перекинути гроші з картки на картку, використовуючи будь-які платіжні системи, сторонні сервіси, а також банки. Мастеркард підтримує всі пластикові картки, випущені фінансовими установами на території України.

  • Не виходячи з дому. Вам не потрібно приходити до банківського відділення та стояти в чергах: будь-який грошовий переказ можна здійснити у режимі онлайн. Зарахування коштів відбувається цілодобово.

  • Повністю безпечно. Використані технології захищають персональну інформацію клієнтів від доступу третіх осіб. Використовуються міжнародні стандарти захисту PCI DSS.

Як переказувати гроші з картки на картку

Ви можете зробити переказ коштів не тільки за номером картки одержувача. Якщо вам відомі інші контактні дані, наприклад, номер мобільного телефону або email-пошта, оплата з картки на картку також можлива без обмежень. Одержувачу не потрібно оплачувати комісію.

Система грошових переказів Мастеркард дозволить спростити, прискорити та поліпшити ваш досвід розрахунків. Якщо вам незручно питати номер карти в іншої людини, використовуйте контакти мобільного або адресу email.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон