У Херсонському держуніверситеті обговорили традиції святкування Великодня

Херсон, ХДУ, традиції
До зустрічі учасників English Speaking Club Херсонського державного університету долучився стипендіат програми ім.Фулбрайт, американський дослідник Ерік Матерлі, який є постійним гостем клубу. Для учасників English Speaking Club – це чудова можливість практикувати усне мовлення з носієм мови.

Щотижня вони спілкуються на різноманітні теми. Наприклад, як комфортно спілкуватися англійською навіть з мінімальним словниковим запасом; труднощі адаптації й спілкування в іншомовному середовищі. Або ж обговорюють напрями сучасного мистецтва, літературу, спорт тощо.

Цього разу зустріч присвятили темі кулінарії, особистим уподобанням, процесу приготування страв. Звісно, напередодні Великодня торкнулися традиції випікання пасок та обговорили інші українські звичаї, пов’язані з цим святом.

У першу чергу, такі заходи спрямовані на зняття мовних бар’єрів, тренування навичок говоріння, розширення лексичного запасу слів та загальне підвищення англомовної компетентності.

Всю актуальну інформацію щодо розмовного клубу можна знайти на фейсбук-сторінці Офісу іншомовної освіти ХДУ, який є організатором заходу!


© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон